У підземному переході на вул. Лермонтова завершили основні роботи

БЛАГОУСТРІЙ
23.10.20 - 13:16

У Кривому Розі на вул. Лермонтова у Центрально-Міському районі завершені основні роботи з капремонту підземного переходу. Пішоходи вже можуть скористатися підземкою.

До кінця місяця тут встановлять електропідйомники для маломобільних городян. 

 

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду з капітального ремонту підземки.

 

«Наразі, основні роботи завершені і криворіжці без перешкод та безпечно можуть переходити вулицю Лермонтова. Це світлий та просторий, по-сучасному оновлений підземний перехід. Також я доручив - встановити два електропідйомники для маломобільних пішоходів, які полегшать спуски та підйоми. Такого раніше не було в місті та й області», - зазначив міський голова.

 

Під час будівництва проведена гідроізоляція бетонної підлоги та влаштовані лотки для скидання дощової води. Повністю збудовані нові сходи. Стіни, стеля, колони, сходові марші та оглядові кімнати підземки поштукатурили та провели їх гідроізоляцію. Більше 1000 м2 гранітної плитки пішло на облаштування стін та підлоги. Замінили повністю електропроводку, вмонтували нове сучасне освітлення і камери відеоспостереження. Передбачені 2 електричні пандуси з обох боків дороги.

 

Поруч з переходом виконали благоустрій території, облаштували огородження, відновили тротуарне покриття та вимостили тактильну тротуарну плитку для людей з вадами зору.
Жителі з обмеженими можливостями та візочками, поки не завершиться монтаж електричних пандусів, зможуть користуватися надземним переходом з регульованим світлофором.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: