У Покровському районі Кривого Рогу замінюють напірний колектор

КОМУНАЛКА
20.06.24 - 13:30

У Кривому Розі замінюють мережі каналізаційних колекторів. Наразі на стадії оновлення - напірний колектор у Покровському районі. Сюди надходять стічні води з великих житломасивів: вулиць Січеславської та Едуарда Фукса, а також приватного сектору.

Кривбасводоканал працює зараз у непростих умовах. Попри брак кадрів, тут одночасно реалізують кілька проєктів оновлення мереж. Ця ділянка напірного колектору, прокладена біля річки Саксагань, була введена в експлуатацію ще у 2010 році. Усі ці роки стічні води текли по сталевих трубах і руйнували їх. Ділянка трубопроводу стала аварійною. Часті пориви на мережі припиняться після заміни сталевих труб на поліетиленові, - кажуть у водоканалі.

 

«Замінюємо ділянку від 77-ї каналізаційної насосної станції до 78-ї.  Сталеві труби міняємо на поліетиленові. Це дозволить забезпечити більш стабільним водовідведенням більше 5000 жителів Покровського району: вулиці Едуарда Фукса, селища Більшовик, приватної забудови. Це турбота і про безпечне довкілля, щоб стоки не потрапили до річки Саксагань», - роз'яснює Олена Попович, прессекретарка КП "Кривбасводоканал".

 

Одночасно заміну водопровідних та каналізаційних мереж ведуть у Тернівському та Інгулецькому районах. Та якщо з технікою й матеріалами все гаразд, то ситуація з браком фахівців дедалі загострюється.

 

«Кадрів гостро не вистачає, брак робочих рук. Ми запрошуємо на вакансії у «Кривбасводоканалі», особливо людей із золотими руками, слюсарів, електромонтерів, газозварників, водіїв, машиністів насосних установок. Зараз дуже багато наших людей вдягли однострій і захищають Україну. Але ми розуміємо, що критичні підприємства мають працювати попри війну, бо в людей має бути вода в крані», - каже Олена Попович.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: