У Раді пропонують не мобілізувати українців, чиї рідні загинули на війні з росією

ВАЖЛИВО
24.06.22 - 14:10

22 червня до Ради внесли законопроєкт № 7481 «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації.

У проєкті закону пропонують визнати, що військовозобов'язані жінки та чоловіки, чиї близькі родичі «загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення нацбезпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану» не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

 

Йдеться про таких рідних, як чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра.

 

Водночас, у пояснювальній записці зазначається, що проєкт закону розроблено через необхідність «передбачити положення, які б дозволяли отримати відстрочку особам, чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти не тільки під час проведення антитерористичної операції, а також під час операції Об’єднаних сил та під час дії воєнного стану».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: