У реанімації Дніпра рятують 10-річного хлопчика, який отруївся енергетиком «Revo»

Як згодом з‘ясувалося, малий випив чотири банки енергетика «Revo».
Хлопчика терміново госпіталізували у важкому стані: артеріальний тиск 70/50, дихання поверхневе, серцебиття прискорене. Попри всі маніпуляції лікарів, його стан при транспортуванні не покращився.
Наразі дитину рятують у реанімації.
Фото - ілюстративне.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Палії з Кривого Рогу та Дніпра нищили автівки військових
Дніпрянин готував ракетно-дронові удари по місту та вистежував позиції ЗСУ
Чи реалізує росія плани захопити Дніпро до 2026 року, - коментар ГУР