У школах Кривого Рогу працюватимуть безкоштовні спортивні секції для дітей

СПОРТ
04.12.19 - 9:09 554

У 2020 році у школах Кривого Рогу запрацюють спортивні секції. Зайнятися улюбленими видами спорту маленькі криворіжці зможуть безкоштовно.

Про це йшлося на нараді мера з тренерами та педагогами.

 

Міський голова доручив департаменту освіти та науки надати пропозиції до проєкту бюджету-2020 щодо необхідних ремонтних робіт спортзалів та оновлення спортивного обладнання.

 

Керівникам ДЮСШ та головам федерацій – подати пропозиції для відкриття додаткових ставок тренерів.

 

«На жаль, статистика свідчить, що близько 40% учнів мають проблеми зі здоров’ям. І ця кількість щороку зростає. Це пов’язано з тим, що у дітей мала рухова активність. Вони мало займаються фізкультурою і спортом, а більше перебувають біля комп’ютерів, телевізорів. І сьогодні це - світова проблема. Ми повинні разом докласти зусиль, щоб відірвати учнів від гаджетів. Для цього і хочемо вирішити питання зайнятості дітей після уроків. Проаналізувавши завантаженість спортивних залів наших шкіл, хочу сказати, що статистика невтішна. Фактично,лише половина спортзалів працюють до вечора. Ми маємо на меті зробити відкритими для хлопців та дівчат зали до 20.00 щодня та на вихідних. Маленькі криворіжці повинні займатися спортом за місцем проживання та бути здоровими», - підкреслив Юрій Вілкул.

 

Довідково: Протягом останніх трьох років відремонтовано 23 спортивних зали в школах. За 2018-2019 рр. облаштовано 7 нових полів зі штучним покриттям і 2 ще будуються.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: