У суді вже розглянули більшість доказів у справі так званого криворізького "маніяка"

РЕЗОНАНС
22.05.19 - 11:13

Учора, 21 травня, у Жовтневому районному суді відбулося чергове засідання у справі так званого "маніяка" - громадянина Б., підозрюваного у вбивстві двох та згвалтуванні шістьох жінок. Слухання справи проходило у закритому режимі.

Нагадаємо, чоловіка звинувачують у зґвалтуваннях та вбивствах дівчат і молодих жінок. Усього на його рахунку - 6 жертв, дві з яких загинули.

 

Злочини були скоєні минулого літа. Підозрюваному інкримінують 6 статей Кримінального Кодексу України, за якими йому загрожує довічне ув’язнення.

 

Розгляд справи триває вже понад півроку. Більшість доказів, кажуть у прокуратурі, в суді вже розглянули.

 

«Сьогодні ми вже підійшли до тих доказів, у яких зафіксовані процесуальні дії, які вже відбувались безпосередньо із обвинуваченим, у тому числі і слідчі експерименти, протоколи обшуків. Залишилося нам досліджувати 2 томи, потім будем досліджувати відеозаписи, додатки до слідчих та процесуальних дій, які відбувалися під час досудового засідання, і вже після цього будемо переходити до допитів обвинуваченого, потерпілих та свідків», – пояснив нашим журналістам прокурор Криворізької прокуратури № 3 Олексій Пустоваров.

 

 

Фото зі слідчого експерименту.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: