У Сумській області загинув командир зенітно-кулеметного відділення 129-ої бригади Ігор Пиріг

ЖАЛОБА
12.04.24 - 17:02

Сьогодні Кривий Ріг попрощався з захисником України- Ігорем Пирогом. Командир зенітно-кулеметного відділення 129-ої бригади бив ворога на найгарячіших напрямках. 29-го березня у Сумській області життя бійця обірвалося.

В мирний час Ігор Пиріг не покладаючи рук працював, мав велику родину, будував плани на майбутнє. Та з початком повномасштабної війни добровольцем пішов бити ворога. Друзі та знайомі пригадують Ігора,  як добру та веселу людину, чоловіка який завжди приходив на допомогу.

 

«Ігор був  дуже веселим  і позитивним. Але насамперед,   відважним і справжнім чоловіком», - згадує знайомий Артем.

 

«Всім завжди допомагав, ніколи нікому не відмовляв. Такою він був людиною», - приєднується до спогадів ще один знайомий Героя Олександр.

 

Ігор Пиріг був командиром зенітно-кулеметного відділення 129-ої бригади.  Мав звання молодшого сержанта.  29 березня біля села  Миропілля на Сумщині  він загинув.  

 

«Дуже світла, весела була людина і розсудлива. Стільки теплих слів за нього  можно сказати. Дуже боляче, коли нас покидають такі хлопці. Проте віримо, що перемога обов‘язково буде за нами і Ігор загинув не дарма», - каже родич Воїна Андрій.

 

Поховали Ігора Пирога на Центральному кладовищі з усіма військовими почестями. Тепер йому навіки 51.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: