У світі одужали майже 1,5 мільйона пацієнтів із Covid-19. ТОП-5 новин

ВАЖЛИВО
13.05.20 - 9:24

Більшість людей тепер ходять без масок, а про соціальну дистанцію всі ніби забули. Якщо ми будемо надто безтурботними, друга хвиля коронавірусної хвороби накриє Україну тоді, коли можна було  б уже спокійно жити,  як раніше, – попереджає МОЗ.

ТОП-5 свіжих новин.

 

1. Кількість підтверджених випадків COVID-19 у світі сягає 4 261 747. При цьому, 1 493 414 особи одужали.

 

2. У Національному дослідницькому центрі Канади (NRC) заявили про початок співпраці у розробці вакцини проти коронавірусу з китайською CanSino Biologics Inc. Розраховують, що в разі схвалення вакцини, її будуть випробовувати на людях в Канаді.

 

3. Київська і Чернівецька області України і аеропорти, розташовані в них, потрапили в список ризикових для виконання польотів європейськими авіакомпаніями через поширення COVID-19.

 

4. В українського політв'язня Сергія Бугайчука підозра на зараження коронавірусною інфекцією – з'явилися симптоми гострої респіраторної хвороби. За словами омбудсмена Людмили Денісової, адміністрація ізолятора досі не забезпечила його належною медичною допомогою. Крім того, не забезпечено засобами індивідуального захисту та дезінфектором.

 

5. Довгожителька з Іспанії Марія Браньяс стала найстарішою у світі пацієнткою, яка перемогла коронавірус. Жінці 113 років. При цьому, 17 інших мешканців будинку престарілих, де жила жінка, померли.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: