У таборах «Слава» та «Сонячний» у першу зміну вже відпочили 796 криворізьких діток

СОЦІУМ
20.06.19 - 14:11

У комунальному дитячому оздоровчому таборі «Слава» на березі Чорного моря та у «Сонячному» в Гурівському лісі завершилася перша зміна. У червні тут оздоровили 796 дітей, – повідомляють у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

У єдиному в Україні комунальному таборі «Слава», розташованому на чорноморськрму узбережжі, відпочили та оздоровилися обдаровані діти Кривого Рогу. Це переможці різних творчих і наукових конкурсів та предметних олімпіад.

 

Родзинкою першої зміни став візит танцювального колективу «Сила квітів», керівники якого проводили майстер-класи для всього табору. Діти з задоволенням навчалися різним видам танців.

 

«Як і торік, у таборі продовжила роботу «Літня школа олімпійського резерву». Протягом 10 днів більше 120 дітей під керівництвом 7 кращих педагогів із базових дисциплін стали учасниками справжнього марафону знань, отримали навички написання наукових робіт та вирішення найскладніших нестандартних завдань. Упродовж першої зміни більше 530 дітей проводили дозвілля біля моря», – зазначила директорка департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

У таборі «Сонячний» відпочили 256 дітей пільгових категорій. Це діти учасників АТО (ООС), сироти, малеча, позбавлена батьківського піклування, хлопчики і дівчатка з малозабезпечених сімей.

 

Головний акцент зміни – екологічне виховання. У поточному році програма 7-ми кроків до корисного відпочинку набула нового змісту. У табір приїхали на практику студенти-зоологи, які вивчали світ птахів Кіровоградської області.

 

У таборі відкрили новий гурток. Діти розважалися, брали участь у різноманітних спортивних і творчих заходах.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: