У театрі ім. Тараса Шевченка представлять інклюзивну виставу "Перед дверима". Дивіться онлайн!

КУЛЬТУРА
21.10.20 - 10:34

23 жовтня о 19:00 у театрі ім. Тараса Шевченка Інклюзивний мистецький проєкт «Краще Разом» представить виставу за мотивами філософії та байок Григорія Сковороди «Перед дверима».

"Перед виставою у фоє театру глядачі матимуть можливість узяти участь в інтерактивній інклюзивній мандрівці. Ми дамо можливість пережити досвід людей з інвалідністю — спробувати писати шрифтом Брайля, вивчити кілька слів жестовою мовою, пересуватися на інвалідному кріслі та наосліп, долаючи «міські» бар’єри тощо. Це шанс дізнатись більше про те, як живуть люди з інвалідністю «на власній шкурі», - анонсують організатори заходу.

 

Концепція вистави побудована на байках, філософських трактатах і стилі життя видатного українського філософа-містика, богослова, композитора та мандрівника Григорія Сковороди. Сковорода вважав байку «мудрою ігрушкою, яка приховує в собі внутрішню силу», так само і наша вистава матиме вигляд тієї іграшки з глибокими внутрішніми підтекстами, що дозволить пірнути глибше за думки, щоб відшукати вимір всередині себе. Бо ж ми знаємо багато зайвого, та не знаємо найпотрібнішого: самих себе.

 

На жаль, через карантинні обмеження, кількість місць була невеликою - лише 300. Учасники проєкту повідомляють, що всі місця вже зарезервовані.

Але всі, хто не встиг зареєструватися на прем’єру або не живе в Кривому Розі, матимуть унікальну можливість переглянути прем'єру вистави «Перед дверима» 23 жовтня о 19:00 ОНЛАЙН.

Онлайн-перегляд прем'єри вистави «Перед дверима» здійснюватиметься за попередньою реєстрацією. За кілька годин до події на вказану вами під час реєстрації електронну адресу надійде посилання на трансляцію.

 

А в листопаді-грудні актори планують зробити ще 4 покази. Зареєструватись на них можна за посиланням. Орієнтовна вартість квитка - 100 грн.

 

Фото зі сторінки проєкту "Краще разом"

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: