У Тернівському районі Кривого Рогу відбудовують дитячий садок

БЛАГОУСТРІЙ
02.04.19 - 17:02

У Тернівському районі міста невдовзі з’явиться дитячий садок. Зараз  під нього реконструюють приміщення по вулиці Красноярська, 9.

Будівництво сьогодні відвідав мер Кривого Рогу Юрій Вілкул.

 

«Перевантажені групи садочків 17-го кварталу та Божедарівки. Крім того, є проблеми з довозом дітей. Зараз реконструюємо дитячий садок для того, щоб діти Покровського та Тернівського районів уже у жовтні прийшли у групи», - каже Юрій Вілкул.

 

Зараз будівельники демонтують старі приміщення – пральню, склади та котельню. У деяких кімнатах заливають підлогу бетоном і штукатурять стіни. 

 

«Нам ще потрібно замінити ряд конструкцій, зробити перепланування та звести нові перегородки, стелю й підлогу, зробити фасад енергоефективним, замінити вікна», - говорить начальник виробничо-технічного відділу підрядної організації Вікторія Охрімчук.

 

У новому дитячому садку буде дві групи. У них зможуть перебувати 35 дітей. З міського бюджету на реконструкцію дитсадка спрямують понад 20 мільйонів гривень. А щоб вирішити проблему перевантаження закладів, цьогоріч у вже діючих дитсадках відкриють чотири додаткові групи.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: