У військових поліклініках працює єЧерга для проходження ВЛК

ВІЙСЬКОВІ
04.11.23 - 13:21

Міністерство оборони впровадило у військових поліклініках послугу електронної черги. Наразі сервіс розгорнутий у всіх відповідних закладах, де можна пройти амбулаторне ВЛК (без госпіталізації), - повідомляють у відомстві.

Записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини.

 

Протягом останнього місяця майже половина пацієнтів військових поліклінік записалися для проходження ВЛК віддалено і заздалегідь.

 

Одна з основних переваг – військовим не треба їхати до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря.

 

Доступ до єЧерги відкрито для всіх начальників медичних частин. Для того, аби військовослужбовці отримали можливість записуватися через єЧергу, начальник медичної служби має звернутися до закладу охорони здоровʼя, у зоні підпорядкування якого перебуває підрозділ, та отримати від поліклініки інструкцію для подальшої реєстрації. Після цього для нього відкривається кабінет, через який він зможе записувати військовослужбовців на ВЛК та на прийом до лікарів.

 

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: