Учорашнє протистояння у парку "Гданцівський" з використанням вогнегасника криворізька поліція наразі кваліфікує як "хуліганство"

     Стосовно учорашнього протистояння у парку "Гданцівський", куди молодики спортивної статури не допустили членів міської комісії, громадських діячів та журналістів, криворізька поліція внесла справу до ЄРДР.

Як повідомляє інспектор відділу моніторингу Криворізького відділу поліції Юлія Цуркаленко, наразі справа розглядається за попередньою правовою кваліфікацією  - ч. 2 ст. 296 Кримінального Кодексу України (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, вчинене групою осіб).

Санкція статті за хуліганство передбачає покарання обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Але протягом розгляду справи та слідчих дій не виключене перекваліфікування за статтею 171-ою (перешкоджання журналістській діяльності), яке карається обмеженням волі на строк до чотирьох років.

Нагадаємо, невідомі особи вже не вперше не впускали членів міської робочої групи на територію огородженого парку, чинили опір, а потім з-за паркану розпилили на людей порошкоподібний вогнегасник. 

Представники правоохоронних органів теж не змогли пройти до парку. Вони склали на місці протокол.

Нагадаємо, автором проекту з реконструкції парку, що донедавна був улюбленим місцем відпочинку багатьох містян, називає себе нардеп від Блоку Петра Порошенка Костянтин Усов.