Учитель фізкультури Криворізької школи №19 виграв грант у конкурсі Parimatch Foundation

ОСВІТА
04.12.20 - 11:28

У Києві відбулося нагородження та обговорення ініціатив учителів фізкультури, які вийшли у фінал конкурсу від міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation. Викладачі запропонували інноваційні методики фізичного виховання в школах і отримали гранти на загальну суму 500 000 гривень. Серед фіналістів - педагог із Кривого Рогу.

У Дніпропетровській області в фінал пройшли чотири педагоги: Олександр Штамбур, вчитель фізичної культури КЗШ № 19, Кривий Ріг; Тетяна Липа, вчителька фізичної культури ЗОШ № 9, Кам'янське; Вікторія Михайлова, вчителька фізичної культури ліцею № 142 імені П'єра де Кубертена, Дніпро; Тетяна Андрющенко, вчителька фізкультури ЗОШ № 23, Кам'янське;

 

"Фізкультура - недооцінений предмет у шкільній програмі, а її викладачі зазвичай не отримують визнання, на яке заслуговують, - вважають організатори. - Конкурс проєктів учителів-новаторів від Parimatch Foundation виправляє цю проблему: шляхом відбору вчителів фізкультури, які запропонували найкращі ініціативи, отримали заслужену увагу і ресурси на розвиток своїх ідей".

 

На заході вони разом з експертами в студії обговорили свої напрацювання, - повідомляють на сторінці конкурсу у фейсбук.

 

«Учителі-новатори - це руйнування стереотипів щодо викладання фізичної культури в школі і власні інноваційні підходи до предмету і учнів. Я була приємно вражена кількістю і якістю представлених на конкурс робіт. Впевнена, що з такими викладачами у фізичної культури - велике майбутнє», - розповіла Катерина Білоруська, президентка Parimatch Foundation.

 

«Мене радує, що не тільки нам, учителям фізкультури, небайдужа доля нашого молодого покоління. Тішить, що такі проєкти можуть нас підтримати. Тепер я зможу купити інвентар для своїх вихованців, і у них будуть у необхідній кількості м'ячі, стійки та інші необхідні для уроків речі. Я сподіваюся, що після цього динаміка уроків підвищиться», - поділився фіналіст конкурсу Олександр Штамбур, вчитель фізичної культури КЗШ № 19. Він отримав грант на проєкт для впровадження інновацій в уроки фізкультури за допомогою інформаційних технологій.

 

Загалом переможцями стали 25 проєктів учителів з Київської, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Харківської, Дніпропетровської, Хмельницької, Одеської, Чернігівської, Сумської та Волинської областей.

 

 

Фото зі сторінки конкурсу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: