Удар відбито: у небі над Дніпропетровщиною збили ракету та безпілотники

Військові з ПвК "Схід" збили над Дніпропетровщиною ракету і 5 БпЛА.
Неспокійно було на Нікопольщині. Ввечері агресор поцілив по районному центру. Близько опівночі – по Марганецькій громаді. Загалом випустив пів десятка артилерійських снарядів. Загиблих та постраждалих немає.
Ніч в інших районах Дніпропетровщини минула без ворожих обстрілів.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Вночі на Дніпропетровщині - без обстрілів
Артобстріли та "шахед": вночі ворог атакував Дніпропетровщину
Над Дніпропетровщиною вночі збили 12 дронів. Нікопольщина вкотре була під артвогнем