Україна – в списку країн з високими темпами поширення COVID-19. ТОП-5 новин

ВАЖЛИВО
28.06.20 - 9:19

Україна потрапила у перелік країн з високими темпами поширення COVID-19. Щоб кількість захворювань не сягала критичної позначки, дотримуйтесь рекомендацій МОЗ, стежте за особистою гігієною та не забувайте про те, що карантин досі діє, – застерігає МОЗ.

ТОП-5 важливих новин.

 

1. У Донецькій області підтвердили 441 випадок інфікування коронавірусом. На 26 червня зафіксували 29 нових випадків. Серед інфікованих – 8-місячна дівчинка.

 

2. Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас припускає, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації окремі кордони у Європі повторно закриють.  Наразі кордони між майже всіма країнами-членами Євросоюзу та Шенгенської зони відкриті.

 

3. Співробітники СБУ задокументували зловживання чиновників, через яких одна з лікарень у Сумах отримала замість 23 апаратів штучної вентиляції легень всього 5.

 

4. Після візиту до Москви на військовий парад у міністра оборони Сербії Александара Вуліна виявили коронавірус. У нього безсимптомний перебіг хвороби.

 

5. У Київській області повітроплавці зібралися на щорічний фестиваль. Упродовж трьох діб, двічі на день, одразу після сходу сонця та надвечір, стартують десятки величезних яскравих повітряних куль.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: