Українці почали отримувати кошти за пробне ЗНО. Хто та як може оформити виплату?

АКТУАЛЬНО
03.07.20 - 17:30

З 1 липня Міністерство освіти, разом із ПриватБанком, розпочало повертати гроші, які раніше внесли на сплату участі у пробному ЗНО. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

"Кошти повертають саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування", - пояснюють у МОН.

 

Для отримання коштів через ПриватБанк необхідно мати будь-яку картку банку, оформлену саме на учасника / учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний.

 

Ті учасники, які мають картку вказаного банку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку.

 

Необхідно звернутися до будь-якого відділення банку та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку. Якщо учасник / учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.   

 

Оформити її необхідно якомога швидше. Але якщо зараз нема змоги потрапити до банку, є час до кінця листопада – програма повернення коштів діятиме до 1 грудня 2020-го року.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: