Українцям для перепланування квартири більше не потрібен дозвіл

КОМЕНТАР
20.12.18 - 11:08

18 грудня поточного року Кабінет Міністрів України затвердив оновлений Перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. – Мінрегіон України.

“Торік Мінрегіон розробив перелік нескладних будівельних робіт, які можуть виконуватися без отримання дозволу та не потребують введення в експлуатацію. Це значно спростило можливість влаштовувати пандуси або заміняти блоки балконів, вікон, дверей. Цього року ми ініціювали розширення цього переліку. Якщо раніше для перепланування квартири обов’язково потрібно було отримувати дозвіл ДАБІ, то тепер такі роботи, якщо немає втручання в несучі конструкції, не потребують цих документів”, — повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.
 

Згідно з постановою, до перелік увійшли роботи з переобладнання та перепланування будинку і приміщення, що відноситься до об’єктів за класами наслідків СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні) та СС3 (значні).
 

Ці зміни стосуються як приватних будинків, так і багатоповерхівок. Крім того, можна переоснащувати торговельні зали, офісні приміщення бізнес-центрів та інших об’єктів, які за класом наслідків належать до СС2 (готелі, склади, будівлі заввишки до 100 метрів) та СС3 (стадіони, лікарні, ТЕС). Роботи не потребуватимуть дозволу, якщо немає втручання в несучі конструкції.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: