Українка, яка мешкає в США, випадково виграла 5 мільйонів доларів у лотерею

    46-річна українка, яка проживає в містечку Еджвотер, штат Нью-Джерсі, виграла 5 мільйонів доларів у лотерею за "неправильним" білетом, - повідомляють американські ЗМІ.

Оксана Захарова, мама двох дітей, робила покупки в Мангеттені та вирішила придбати нью-йоркський лотерейний білет, який потрібно зішкрябати, щоб побачити виграш, на суму 1 долар, пише видання USA Today.

Продавець випадково вручив їй квиток на суму 10 доларів, який обіцяє до 5 тисяч доларів на тиждень протягом решти життя переможця.

«Коли продавець вручив мені не той білет, я почувалася погано, тому вирішила просто купити його, – розповіла українка журналістам. – Я взагалі використовувала квиток як закладку протягом кількох тижнів, перш ніж вирішила зішкрябати його».

Коли Оксана Захарова врешті зішкрябала код, вона була налаштована скептично:

«Я ніколи нічого не виграю. Я була впевнена, що квиток підроблений. Доки мене не привели в офіс, я не вірила, що це справді трапилося».

Упродовж наступних 19 років Оксана Захарова отримуватиме річні виплати розміром 260 тисяч доларів (чисті 172 тисячі доларів) та одну додаткову виплату розміром 60 тисяч доларів (чисті 39 тисяч доларів).

Далі вона продовжуватиме отримувати щорічну чисту виплату розміром 172 тисячі доларів до кінця свого життя, інформує USA Today.

Захарова поділилася з виданням, що планує поїхати з сім'єю у відпустку на Багами, але найбільше щаслива з того, що її діти зможуть отримати вищу освіту без кредитів на навчання.