Українських користувачів мережі «ВКонтакте» братимуть на облік правоохоронці

ВАЖЛИВО
25.09.20 - 15:02

Українців, які досі користуються забороненою російською соціальною мережею "ВКонтакте", візьмуть на облік силові структури. Також поліція буде стежити за поширенням контенту в забороненій соцмережі.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов на онлайн-конференції "Перспективи діджиталізації країни і ризики кібербезпеки". Данілов наголосив, що згідно з законодавством про санкції, "ВКонтакте" не повинна працювати на території Україні. А тому громадяни мають розуміти всю відповідальність, коли нею користуватимуться.

 

"Це також і їх повинна бути відповідальність – навіщо вони це роблять і для чого роблять? Справа в тім, що ми про всіх цих користувачів будемо мати розуміння. Вони будуть перебувати на обліку. Якщо будуть поширювати російський контент, то матимуть клопіт з поліцією, з нашими силовими структурами", - додав Данілов.

 

Розробники "ВКонтакте" швидко змінюють проксі-сервери, і Україна не встигає за цим стежити. Але, за словами Данілова, питання блокування мережі вирішать найближчим часом за допомогою міжнародних партнерів.

 

Джерело – ТСН.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: