Український путівник Карпатами презентували в Нью-Йорку та Вашингтоні

КУЛЬТУРА
19.03.19 - 10:57

Англомовний український путівник Карпатами The Carpathians Travel Guide, розроблений командою Made in Ukraine, презентували в Нью-Йорку та Вашингтоні. — Громадське.

Made in Ukraine — це проект, який розвиває та підтримує вітчизняних виробників товарів та послуг. Одна з презентацій відбулась у будівлі ООН у Нью-Йорку.

Метою такого путівника є популяризація України як напрямку для іноземців. Команда зазначила, що типові довідники з книжкових магазинів  «не передають тієї краси та не містять перелік місць, які змінюються з кожним роком».

 

 

Тематично путівник охоплює Львівський, Івано-Франківський, Чернівецький регіони та Закарпаття.

«Кожен із регіонів містить 10 місць, які обов’язково треба відвідати, а також перелік фестивалів, які проходять у цих місцевостях, місця, де зупинитися на ніч та скуштувати смачну карпатську кухню», — зазначила команда.

 

 

Серед 10 справ, які must to do у Карпатах, — проїхати на Карпатському трамвайчику, зліпити сирну конячку або розписати писанку, піднятися на вершину Говерли, купити вишиванку тощо.

 

 

Співавторкою проекту стала автомобілістка постійної експедиції в пошуках маловідомих місць, travel-журналістка Лала Тарапакіна.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: