Український серіал «Перші дні» презентували на Netflix

ЦІКАВО
04.11.23 - 16:02

Український серіал «Перші дні» виробництва Film.ua Group 1 листопада вийшов на Netflix в Україні та кількох країнах Європи.

«Навесні 2022-го шоуранерка Film.ua Group Анастасія Лодкіна зібрала шістьох режисерів, аби кожен обрав чи вигадав історію для епізоду в новому серіалі. Умова одна: їх мала обʼєднувати тема перших місяців вторгнення росії в Україну. На зустріч прийшли режисери: Олексій Єсаков і Тала Пристаєцька, Артем Литвиненко, Валентин Шпаков, Павло Остріков і Катя Царик. Результат їхньої роботи - серіал «Перші дні» ще під час знімального процесу придбав Netflix», - пише Forbes.

 

Серіал «Перші дні» став першим проєктом, прем’єра якого - на Netflix. Він доповнив низку українських фільмів і серіалів, яких на цьому сервісі уже близько 50.

 

В Інтернет-мережі почалися суперечки серед тих, хто вже переглянув серіал. Пролунало багато звинувачень від очевидців подій перших днів повномасштабного вторгнення рф. Люди стверджують, що творці серіалу применшили та знецінили те, що довелося пройти українцям.

 

Щоб мати власну думку, варто знайти серіал на Netflix:

1. Шукайте за назвами "Перші дні" або "The First Days".

2. Спробуйте змінити налаштування мови на українську і перезайти в обліковий запис.

3. Відключити VPN.

4. Зачекайте. Системі потрібен час для того, щоб відобразити контент з урахуванням різних налаштувань користувачів.

5. Пам'ятайте, що те, що і коли ви бачите на Netflix, залежить від алгоритмів і ваших налаштувань (де зареєстрований ваш обліковий запис, якою мовою, де ви є і були щойно, тощо).

 

Повний перелік країн, де “Перші дні” будуть доступні на Netflix: Польща, Чехія, Угорщина, Румунія, Молдова, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Сербія, Словенія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Косово.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: