"Укренерго" на 4 години подовжила вимкнення світла 11 червня

ВАЖЛИВО
11.06.24 - 14:25

Ще плюс чотири години. У вівторок, 11 червня, погодинні вимкнення світла всій території України подовжили – обмеження діятимуть з 14:00 до 23:00, а не до 19:00, - повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

"Причина – споживання у спеку зростає, немає економії. Водночас, українські електростанції через масштабні пошкодження не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучають імпорт та аварійну допомогу з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі. Тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів", – йдеться у повідомленні.

 

Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Полтавській, Харківській та Херсонській областях. Через погодні умови без живлення 51 населений пункт у Київській, Кіровоградській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях. Із інших причин - 462 населені пункти.

 

Найважчу ситуацію в енергосистемі України прогнозують у середині літа.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: