Унівесальний мобільний псевдобанкінг видалили з Google Play. На майбутнє - будьте обережні! Не завантажуйте підозрілі програми

         ПриватБанк домігся видалення фішингового додатка з Google Play, - інформує прес-офіс Криворізької філії ПриватБанку.

         Фішинговий додаток «Універсальний мобільний банкінг» на вимогу представників ПриватБанку та низки інших українських банків було видалено з Google Play 19 лютого о 23:00.

         Як повідомили фахівці департаменту кібербезпеки ПриватБанку, зараз триває робота щодо блокування веб-сайту шахраїв і відкликання сертифіката розробників фішингового продукту.

         Учора ПриватБанк попередив клієнтів про небезпеку реєстрації та використання шахрайського додатка для Android «Універсальний мобільний банкінг» ("всі банки в одному", з введенням ВСІХ даних, зокрема й CVV-коду). Його розмістили в Google Play 14 лютого. З'ясувалося, що цю програму створило російське ТОВ "Бесконтакт" під назвою "ВКармане", його робота "регулювалася" законодавством РФ.

         Як наголошується в офіційній заяві ПриватБанку, єдиним додатком, що дозволяє безпечно користуватися послугами банку з мобільних пристроїв, є Приват24. Будь-які «мобільні банки» - це програми інтернет-шахраїв, створені для крадіжки особистих даних клієнтів і грошей.

         За словами керівника регіональних прес-офісів ПриватБанку в Дніпропетровській області Інни Музичук, за три дні фейковий додаток встигли завантажити понад 5 тисяч людей.  

        Фото:www.facebook.com/InnaMuzychuk

         Тож фахівці вкотре закликають: будьте уважними і не встановлюйте на ком'ютер чи телефон підозрілі програми, особливо якщо вони пов'язані з фінансофою сферою.