Уночі окупанти знову обстріляли Нікополь. Пошкоджені будинки. Без втрат

У Нікопольському районі окупанти з РСЗВ «Град» та важкої артилерії здійснили обстріли Нікопольської, Марганецької та Червоногригорівської громад. У Нікополі пошкоджено декілька приватних житлових будинків та господарських споруд, ЛЕП. У Червоногригорівській громаді пошкоджено 6 приватних будинків, 2 газогони, магазин, ЛЕП. Без людських втрат. Про це повідомив начальник Військової адміністрації міста - голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
У Кривому Розі вся важлива інфраструктура працює. Але зберігається ймовірність застосування енергетиками аварійних та віялових відключень електроенергії - зберігайте вдома запаси води, тримайте зарядженими телефони, ліхтарики та пауербанки, - наголосив О. Вілкул
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Без втрат. У Кривому Розі ворог знову атакував промислову та енергоструктуру
Зранку ворог атакував Кривий Ріг, пошкоджено інфраструктуру
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 19 січня