Уникнути натовпу. На криворізьких ринках вводять додаткові обмеження

ВАЖЛИВО
20.03.20 - 11:47

У Кривому Розі прийняли рішення про додаткове обмеження функціонування ринків (не тільки непродовольчих, а й продуктових), - повідомив заступник міського голови Олександр Катриченко.

«Відпрацювавши певний час в умовах карантину, сьогодні бачимо, що завдяки координації спільних зусиль контролюючих, правоохоронних органів і мешканців нашого міста, вдалося зменшити кількість містян, які перебувають на вулиці та в місцях масового скупчення людей. Фактично ми можемо говорити, що майже на 100 відсотків вимог карантину дотримуються», - зауважив заступник мера.

 

Також Олександр Катриченко повідомив, що комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про додаткові обмеження для ринків. Вони будуть діяти на весь період карантину задля недопущення великої концентрації людей в одному місці.

 

«Це профілактичний захід, тому прошу поставитися до цього питання достатньо об’єктивно і розуміти те, що всі обмеження спрямовані не на те, щоб боротися з наслідками епідемії, а щоб попередити її профілактичними заходами», - підкреслив Олександр Катриченко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: