Урядова програма “Теплі кредити” для ОСББ та ЖБК триває

      У березні стартувала програма компенсації відсотків за “теплими” кредитами для ОСББ та ЖБК. Минулого року криворіжці оформили 37 таких кредитів на суму 3,5 млн грн. З них державна агенція енергоефективності компенсувала 1,4 млн грн, - інформує прес-служба Криворізької філії ПриватБанку.

     Порівняно з минулим роком, у 2018-му фінансування програми збільшено утричі. Воно сягне 190 млн грн. Уряд прогнозує, що загалом обсяг інвестицій у енергоефективність становитиме близько 1 млрд грн. У результаті це забезпечить додаткову економію енергоресурсів в масштабах держави (газу, електроенергії, теплової енергії) в обсязі 81,6 млн куб. м щороку в еквіваленті природного газу.

     “Минулоріч Кривий Ріг був серед лідерів за кількістю виданих “теплих” кредитів, - коментує заступник директора Криворізької філії ПриватБанку Віталій Пляс. - Очевидно, що впровадження енергоефективних заходів найбільш успішне, коли комплексне. А цього найповніше можна досягнути саме в ОСББ і ЖБК. Тим більше, кредит видається на різні заходи з утеплення: це і заміна вікон, і модернізація опалення, і заміна систем освітлення та багато іншого. З повним переліком можна ознайомитись на сайті агенства Держенергоефективності”.

     Максимальна сума кредиту за програмою - 2 млн грн строком на 7 років без застави та авансу. Погашення відбувається рівними частинами, а перші три місяці сплачуються лише відсотки.