Усім до уваги! У Кривому Розі вводять термінові заходи протидії поширенню коронавірусу!

ТЕРМІНОВО
16.03.20 - 15:15

Щойно у Кривому Розі завершилося засідання оперативного штабу з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Мова йшла про термінові заходи убезпечення криворіжців від поширення коронавірусу.

Начальник міського управління охорони здоров'я Костянтин Мурашко доповів, що у місті ведеться оперативний контроль за станом захворюваності населення.

 

"Наразі у Кривому Розі у режимі самоізоляції перебувають 25 осіб, стан яких задовільний, медичних показників для встановлення діагнозу "коронавірус" у них немає, - запевнив Мурашко. - До лікарень шпиталізовані 32 особи з діагнозом ГРВІ. Симптомів коронавірусу у них теж немає. Всі потужності КП "Фармація" будуть використані для організації відповідних заходів у місті". 

 

"Заходи, яких ми вживаємо, передбачені для запобігання розповсюдженню вірусу на території Кривого Рогу, - виголосив заступник міського голови Олександр Катриченко. - Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності - обмежити роботу з клієнтами, надання адміністративних, соціальних та комунальних послуг, перейти на дистанційну роботу з клієнтами, запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, відправляти додому на самоізоляцію всіх працівників, які мають ознаки ГРВІ. Необхідно регулярно провітрювати службові приміщення.

 

Керівникам закладів ресторанного господарства, ринків, закладів харчування та пасажирських перевезень - ввести посилений режим провітрювання та дезінфекції, масочний режим для найманих працівників, встановити на входах дозатори з антисептиками.

 

Зупинити роботу розважальних, спортивно-оздоровчих закладів, магазинів, релігійних установ, ринків (в тому числі, продуктових), крім продуктових магазинів, аптек та заправних станцій.

 

Правоохоронцям - забезпечити виконання цього рішення стосовно введених обмежень. Максимальну кількість людей перевести на дистанційну роботу. Промисловим, комунальним та держпідприємствам - відпустити людей віком за 60 років на дистанційну форму роботи. Забезпечити прибирання робочих місць дезінфекційними засобами".

 

"На жаль, це жорсткі, але дуже необхідні заходи, щоб уберегти мешканців нашого міста від небезпечної недуги. Ми зустрілися з явищем, якого ще не було. Панікувати не треба, а просто дотримуватись санітарних правил. 18 березня я прийняв рішення скликати позачергову сесію міськради, щоб виділити кошти на закупівлю необхідного обладнання, матеріалів, захисних засобів для медичних, освітніх, комунальних та інших установ", - оголосив міський голова Юрій Вілкул.  

 

Як ми повідомляли, з питань коронавірусу в Україні можна скористатись гарячими телефонними лініями.

 

Відео засідання - нижче.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: