Увага, розшук! Відгукніться рідні заблукалої по вул. Героїв АТО бабусі!

     Учора  по вул. Героїв АТО в районі зупинки швидкісного трамваю, поблизу супермаркету "Сільпо", загубилась бабуся.

Близько 17.00 худеньку, згорблену літню жінку зустріла криворіжанка Ірина. Бабуся була розгублена й блукала вулицями, в руках у неї були речі, схожі на білизну, і тарілочка. Вона звернулася до Ірини по допомогу і зізналася, що загубилася.

Старенька почала пригадувати, що її звуть Інна Іванівна і вона нібито мешкає на третьому поверсі дев'ятиповерхового будинку по вул. Рокосовського, а вдома у неї є дідусь, дівчатка і жінка, яку вони всі бояться.

Ірина повела заблукалу жінку в напрямку вулиці Рокосовського, разом вони дійшли до будинку №45. Мешканці найближчих будинків бабусю не впізнали. Люди намагалися пригостити стареньку, але та відмовилась.

Ірина викликала на допомогу поліцію і швидку. Правоохоронці прибули, звірили свої дані про розшукуваних людей, але бабусі серед них не було. Стареньку запитали, чи немає при ній записки з адресою, але, на жаль, такої записки не знайшли.

Настрій у бабусі раптово змінився, вона почала поводитись агресивно і тікати у бік швидкісного. Стверджувала, що її заріжуть.

Медики швидкої допомоги оглянули стареньку і згадали, що вона губиться вже не вперше. Бригада медиків колись забирала її з вулиці взимку.

Зараз бабуся перебуває в терапевтичному відділенні 11-ої міської лікарні, що на мікрорайоні Південного ГЗК.

Її прикмети: сіра шапка, довгий темно-синій вовняний жилет, дві теплі клітчасті сорочки, на ногах - різні капці. На шиї висить ключ.

Якщо вам щось відомо про особу цієї літньої жінки, терміново звертайтесь в 11-у міськлікарню Інгулецького району або ж телефонуйте 097 29 20 304 (Ірина).