Уже в червні працівники підприємства отримають підвищену зарплату - офіційний коментар ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

        У ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" офіційно прокоментували перегляд зарплат працівникам підприємства:
        "Сьогодні ввечері, 31 травня, генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Парамжит Калон підписав наказ про підвищення зарплати на підприємстві з 1 травня 2018 року. Таким чином, був змінений наказ від 8 травня, а оклади працівників були переглянуті ще раз у бік підвищення.
        Нагадаємо, що таке рішення було прийнято після переговорів гендиректора з профспілкою минулого тижня. Після цього фахівці департаменту з персоналу перерахували оклади за грейдами з акцентом на основні професії, як і було заявлено раніше. В результаті було встановлено нові відсотки підвищення залежно від категорії персоналу. В середньому зростання становило до 25%. При цьому адміністрація підприємства врахувала рекомендації профспілки щодо диференційованого підвищення окладів для різних професій на підприємстві, які були озвучені в рамках проведених зустрічей.
       На початку червня працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» будуть ознайомлені зі своїми новими окладами і вже в червні отримають підвищену зарплату відповідно до наказу, який був сьогодні підписаний генеральним директором підприємства".