В 11 великих містах України відбувається другий тур мерських виборів

ВАЖЛИВО
22.11.20 - 9:55

22 листопада в 11 великих містах України відбувається другий тур виборів мерів. Виборчі дільниці відкрили о 8-й годині ранку, а зачинять о 20.00.

Міських голів сьогодні обирають у Дніпрі, Львові, Черкасах, Полтаві, Рівному, Миколаєві, Ужгороді, Слов'янську, Нікополі та Дрогобичі. 25 жовтня у цих містах жоден із кандидатів не зміг набрати 50% голосів і перемогти у першому турі.

 

Через складнощі з підрахунком голосів, дату проведення другого туру суттєво відтермінували. У деяких містах повторне голосування провели 15 листопада, у Чернівцях відбудеться аж 29 листопада, у Кривому Розі - 6 грудня.

 

Нагадаємо, врахувавши заяву Юрія Вілкула про зняття його кандидатури через погіршення стану здоров'я, ТВК встановила дату другого туру виборів у Кривому Розі на 6 грудня. На посаду міського голови тепер претендують два кандидати - Костянтин Павлов і Дмитро Шевчик.

 

На Дніпропетровщині мера сьогодні обирають у Дніпрі та Нікополі. У Дніпрі за мерське крісло змагаються Борис Філатов (46%) та місцевий політик Загід Краснов - 13%.

 

У Нікополі - кандидат від "За майбутнє" Олександр Саюк (22%) та від "Слуги народу" Руслан Олійник (18%).

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: