В «Екоспецтрансі» пояснили, чому у Кривому Розі не вивозять листя з майданчиків

КОМЕНТАР
23.11.20 - 10:59

Останнім часом криворіжці скаржаться, що у дні вивезення сміття "Екоспецтранс" забирає не всі пакети з непотребом. У компанії причиною називають збільшення об’єму опалого листя.  
 

Доки кількість листя незначна, «Екоспецтранс» без проблем вивозить його разом із твердими побутовими відходами, - пояснюють у пресслужбі. - Однак, після перших заморозків, коли листя масово опадає, з прибудинкової території його переміщують на контейнерні майданчики. І тоді у контейнерах для ТПВ та негабаритних відходів не вистачає місця для листя. Воно легке, але об'ємне і погано ущільнюється в сміттєвозах.

 

«Ми фіксуємо приріст +40-60% обсягу листя в порівнянні з вереснем. Якщо управителі не будуть вивозити більшу частину накопиченого листя самостійно на полігон, наші потужності, розраховані на вивезення ТПВ та великогабаритних відходів, будуть витрачатися на вивезення листя», - кажуть у пресслужбі.

 

Це не стосується приватного сектору, де управителів немає, тож «Екоспецтранс» забирає листя разом із іншим сміттям. Але його об'єм теж завеликий, вивезти за один раз не завжди виходить, тому підприємство буде робити це поступово, періодично перерозподіляючи потужності то в один, то в інший район приватного сектору.

 

 

Фото зі сторінки «Екоспецтрансу».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: