В Металургійному районі свої локації сьогодні розгорнув «Науковий пікнік»

ОСВІТА
17.05.24 - 13:36

Як закохати у свій предмет. 12 пізнавальних локацій розгорнув сьогодні  в 103-ій Криворізькій гімназії  «Науковий пікнік». До Дня науки 4-й та 95-й ліцеї, ЦДЮТ та Центр технічної творчості представили свої цікавинки з наукової діяльності. Для дітей і дорослих тут змоделювали атмосферу занять у власних закладах.

В Металургійному районі величезне свято науки збирає охочих вже вдруге. В цьому році локацій додали, також змінили їх наповнюваність і напрямки, - розповідає  консультант міського центру професійного розвитку педагогічних працівників Лілія Тітаренко.

 

 «Локації різного напрямку:  історичні,  прикладні, з моделювання, математичні, з іноземних мов, які широко представлені в районі. Сподіваємось, що дітям сподобається, адже добирали локації залежно від профілю», - каже Лілія Тітаренко.

 

Кілька локацій на святі представив 4-й ліцей. Вони безпосередньо пов‘язані з тими предметами, які вивчаються у ліцеї, зокрема, поглиблено, - знайомить із своїми здобутками заступник директора ліцею Олексій Балабас.

 

«Через війну діти вимушено обмежені в навчанні. Такі пікніки є якраз доброю нагодою, щоб  чомусь повчитися практично,  поспілкуватися між собою, що теж досить важливо. І, попри ситуацію в країні, ми продовжуємо працювати на тому рівні  на якому ми хочемо бачити свій ліцей», - запевняє Олексій Балабас.

 

Не один рік педагоги ламають списи  над тим, як же вмотивувати дітей вивчати природничі науки.

 

«Для цього ми використовуємо STEM-підхід. Він включає математику, науку, технологію та інженерію. Сьогодні  у співпраці разом з педагогічним університетом ми організували локації, на яких учні зможуть практично дослідити фізичні явища, спробувати себе у ролі дослідників, створити камеру-обскура власними руками і виконати найпростіший дослід з фізики», - пояснює вчителька фізики та інформатики Криворізького ліцею №95 Юлія Томіліна.

 

Науковий пікник має принести свої результати, в першу чергу для дітей. Це для них сьогодні створили вже призабуту атмосферу наукових відкриттів і драйвових уроків. І все для того,  щоб закохати у свій предмет.  

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: