В Україні відкривають ресторани, кафе та авіасполучення. Що зміниться з 5 червня?

КОМЕНТАР
03.06.20 - 14:41

В Україні з 5 червня почнуть діяти нові послаблення карантинних обмежень. Відповідне рішення ухвалили на сьогоднішньому засіданні уряду.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму telegram.

 

Рішення передбачає новації:

 

- з 5 червня дозволять роботу закладів громадського харчування, зокрема приймати відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;

 

- з 5 червня особам старше 60-ти років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;

 

- проведення релігійних заходів у приміщенні, за умови перебування не більше 1-ї особи на 1,5 м²;

 

- проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюють підготовку студентів, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020-го року.

 

Прем’єр також нагадав про рішення щодо відновлення авіасполучення: внутрішнього – з 5 червня та міжнародного – з 15-го. За кордон відновлять рейси до тих країн, які відкрили аеропорти для України.

 

«Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятимуть у кількості до 5-ти осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14-ти років). У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень», – зауважив глава уряду.

 

Фото НВ.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: