В Україні запустять метод ІФА для тестування на Covid-19. ТОП-5 новин

ВАЖЛИВО
14.05.20 - 8:50

Будь ласка, виходьте з карантину з дотриманням правил. Це допоможе не підвищувати рівня  захворюваності та прискорить повернення до звичного життя, – закликає МОЗ.

ТОП-5 свіжих коронавірусних новин.

 

1. В Україні запустять новий вид тестування на коронавірусну інфекцію – так званий ІФА-метод – імуноферментний аналіз. ІФА-тестування набагато доступніше, на відміну від ПЛР-тестування, тому дозволить перевірити більше людей.

 

2. У середу на Буковині виявили 72 випадки зараження коронавірусом. Загалом в області підтвердили 2516 випадків інфікування.

 

3. Мешканець Старокостянтинова Хмельницької області з підтвердженим COVID-19 ходив на роботу. Напередодні хворого відправили у лікарняну відпустку.

 

4. Материковий Китай повідомив про три нові випадки активної форми COVID-19. Загалом у медзакладах залишається 101 інфікований коронавірусом пацієнт. Проте країна планує знову відновити навчання для більшості учнів 1 червня.

 

5. У Великобританії почали тестувати повітряну доставку медикаментів за допомогою безпілотних літальних апаратів. БПЛА доставляють медикаменти у віддалені лікарні, де перебувають пацієнти з коронавірусом.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: