В яблучко! Двоє криворізьких АТОвців здобули срібло та бронзу зі стрільби з лука

ВІЙСЬКОВІ
18.06.19 - 14:27

У Дніпрі відбувся турнір зі стрільби з лука. Влучність демонстрували бійці АТО, їхні рідні та волонтери, – повідомляють у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Із Кривого Рогу на турнір приїхали ветерани АТО Василь Стуженко та Сергій Гордєєв, які брали участь у всеукраїнському етапі INVICTUS GAMES-2018.

 

Після повернення з війни хлопці знайшли себе у стрільбі з лука. У всеукраїнському етапі «Ігор Нескорених» торік Василь здобув «бронзу» серед майже 80-ти спортсменів.

 

«Приїхав не за перемогою, а за спілкуванням, реабілітацією та новими знайомствами. Коли ще тільки вчився стріляти, то тренер казала, що треба це робити з задоволенням», – пояснив Василь Стуженко.

 

Цього разу криворізькі хлопці вибороли срібло та бронзу.

 

«У таких турнірах перемога – не самоціль. Змагання – сімейне свято та відпочинок. Це реабілітація спортом, яка так необхідна нашим героям, їхнім рідним та волонтерам», – відзначив заступник начальника управління з питань учасників АТО

Дніпропетровської ОДА Олександр Чумак.

 

Помірятися влучністю приїхали охочі зі всієї області – професіонали та новачки, які жодного разу не тримали лук у руках.

 

Уперше в турнірі – 17-річна Тетяна Теряник. Зізнається, раніше кілька разів стріляла з арбалета. Лук для неї – щось нове та невідоме.

 

Із луком учасників «знайомить» досвідчений тренер, показує, як правильно дихати, тримати руки, цілитись.

 

Стріляють із двох дистанцій: новачки – з 12-ти метрів, профі – з 30-ти.

 

Цей турнір – не останній. Аналогічні змагання ОДА планує провести за кілька місяців.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: