В YASNO перепросили криворіжців за платіжки, які нарахували мешканцям зруйнованого ракетою будинку

КОМЕНТАР
20.12.23 - 12:39

В YASNO перепросили криворіжців за ті платіжки, які нещодавно залишили біля напівзруйнованого ракетою будинку. Нарахування оплати за електрику розгнівало мешканців, які не живуть у тому будинку після російської атаки.

Генеральний директор YASNO Сергій Коваленко визнав, що вони припустилися помилки, і пообіцяв скоригувати рахунки.

 

«У Кривому Розі, який й так знаходиться під постійними ракетними атаками, сталася неприємна ситуація. Кур'єр, розносячи платіжки за світло, залишив кілька штук на паркані напівзруйнованого ракетним обстрілом будинку. Звісно, така дія викликала обурення. Я щиро розумію це. Які рахунки, коли від одного під'їзду будинку залишилася практично сама коробка?» - відреагував на прикрий випадок керівник компанії.

 

Він вибачився перед людьми, чиє житло було зруйноване.

 

«Колеги з ОСР скоригують обсяги, а ми після цього - рахунки. З кур‘єрською службою також проведена робота. Від власників пошкодженого/зруйнованого через воєнні дії житла ми не вимагаємо оплати, якщо ми знаємо про ці руйнування від власника або військово-цивільної адміністрації. Ми колись складали алгоритм, як це можна зробити. Важливо якомога швидше інформувати про такі випадки», - зауважив Коваленко.

 

Він пояснив алгоритм: треба взяти довідку про руйнацію майна в «Дії» чи ОВА та віднести її оператору системи розподілу (ДТЕК). Далі оператор перераховує обсяг електроенергії й лічильник знімають із обліку.

 

«Усі іноді можуть помилятися, головне швидко реагувати. Вже працюємо над тим, щоб такі ситуації більше не повторювалися», - підсумував очільник YASNO.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: