Вандалів - до чорного списку! "Укрзалізниця" запропонувала створити базу небажаних пасажирів

ПРЯМА МОВА
16.04.19 - 15:08

"Укрзалізниця" на своїй сторінці у Фейсбук запропонувала створити так званий "чорний список" - Єдину базу небажаних пасажирів.

Така "креативна" ідея виникла у залізничників після того, як 6 квітня футбольні фани (250 пасажирів) розгромили три вагони у поїзді № 120 Львів - Запоріжжя (через Кривий Ріг).

Винуватцями безладу виявилися вболівальники ФК "Карпати", які сіли в поїзд на станції Львів. Вони розбили скло у 12 вікнах та тамбурах вагонів, викинули з поїзда 21 матрац, 25 подушок, 25 постільних комплектів, одну зимову ковдру та три вогнегасники. 

Тепер зіпсовані вагони потребують суттєвого ремонту й тимчасово виведені з обігу.

 

"Друзі, ви активно коментували «подорож» футбольних фанів у поїзді Львів - Запоріжжя, - звернулись до підписників залізничники. - Робили це емоційно, радикально і ... конструктивно. Одна з найпоширеніших пропозицій, зокрема, Дениса Стеценка, - створити чорний список. Внесення перевізником пасажира до такої бази означатиме заборону на користування послугами на всій території країни.  Чи підтримуєте ви таку ідею?"

 

Провокативна ідея викликала жваве обговорення у мережі. 

 

77% підписників підтримали створення чорного списку, 23% висловились "проти".

 

Натомість, у коментарях люди запропонували "Укрзалізниці" спочатку створити належні умови перевезення пасажирів, прибрати смердючі туалети, а вже потім перейматись "списками". 

"А чорна база провідників буде?" - слушно запитали чиновників "УЗ" допитливі українці. 

 

Нагадаємо, після розгрому вандалами потягів, "Укрзалізниця" попросила працівників поліції супроводжувати поїзди.

"Правоохоронців викликали майже на кожну станцію по ходу слідування поїзда, але жоден із представників Нацполіції, які приїжджали на виклики, не вжив заходів для врегулювання ситуації та вгамування хуліганів, - заявили в "Укрзалізниці". 

 

Відео розгромленого потяга - нижче.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: