А вас дістають колеги? 9 способів роздратувати своїх співробітників

ЦІКАВО
05.02.19 - 11:57

Зазвичай, конфлікт на робочому місті може виникнути, якщо хтось зірвав важливі терміни чи перекладає провину за свої помилки на інших співробітників.

Але зачепити колег за живе можна і цілком безневинними, на перший погляд, речами, стверджують фахівці  The Huffington Post.

 

Нижче – 9 способів, як «дістати» власних товаришів по роботі.

 

1.  Прийти на роботу хворим. Людей дратують постійні сякання та кашель. До того ж. багато хто боїться заразитися. У такому випадку ліпше взяти лікарняний або домовитися про можливість працювати вдома.

 

2.  Розігрівати специфічну їжу в офісній мікрохвильовці. Приправлена гострими спеціями, специфічна й надміру ароматна їжа вважається поганим тоном на загальній кухні. Адже у кожного свої смаки.

 

3.  Надміру шукати підтримки у боса чи успішних колег. Може скластися враження, що ви – лицемірна людина, яка заводить такі стосунки заради власної вигоди.

 

4.  Не дослуховувати до кінця й перебивати колег. А також голосно кричати й жестикулювати руками, коли розмовляєте.

 

5.  Вирішувати особисті питання на робочому місці. Особливо дратують сторонніх людей телефонні розмови з вашою ріднею чи на інтимні теми.

 

6.  Сідати за робочий стіл колег без дозволу. Навіть якщо чийсь комп’ютер належить компанії чи організації, а не персонально кожному працівнику, неприйнятно сідати за чужий стіл без дозволу і використовувати робочий простір.

 

7.  Постійно скаржатися та скиглити. Негативні розмови виснажують команду та дратують колег.

 

8.  Приходити на робоче місце останнім і йти додому швидше  за всіх.

 

9.  Пліткувати про оточуючих. Колеги, які насолоджуються або толерують плітки, зазвичай не мають високої продуктивності і не дуже довго працюють. Успішних працівників не цікавитимуть плітки, а час вони використають більш ефективно.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»