Велошкола для криворізьких байкерів: любителів двоколісних навчили лайфхаків

ЦІКАВО
05.03.19 - 11:00 805

2 березня Ukrainian Bike Family організував у Кривому Розі «Велошколу: правила дорожнього руху для велосипедистів», - повідомляють організатори заходу.

Велолюбителі різного віку прийшли послухати велосипедиста зі стажем, голову ГО «UBF», організатора «Залізної сотні» Дениса Дубова.

 

"Чотирьох годин не вистачило, щоб насолодитися спілкуванням, - розповідають організатори. - Після заходу ще з годину обговорювали спільні теми. Насамперед училися впевнено й безпечно почуватися на дорозі в потоці транспорту. Окрім загальних правил дорожнього руху, дізналися про певні лайфхаки, яких немає в ПДР України, але які часто стають у нагоді кожному велосипедисту.

 

Почув для себе багато нового і колега Дениса, член Ради UBF Микола Сапронов. Велосипедист із десятирічним стажем щиро зізнався, що багато нюансів велоруху не знав раніше".

 

- Дуже корисний та інформативний захід! Для себе склала деталі пазлів у цілісну картину. Дякую за Велошколу Денису Дубову, особливо за розбір складних ситуацій», — зазначила Светлана Грибанова.

Організатор багатьох яскравих заходів, автор сміливих ідей, Денис Дубов виявився напрочуд скромною людиною. Свою діяльність він не вважає чимось надзвичайним: «Просто займаюся тим, до чого лежить душа».

 

Фото організаторів Велошколи.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: