Великий мрійник, який спішив жити. У 75-й криворізькій гімназії відкрили дошку пам‘яті Владислава Липки

ПАМ'ЯТЬ
24.04.24 - 14:20

У 75-й криворізькій гімназії сьогодні меморіальною дошкою увічнили пам‘ять колишнього випускника Владислава Липки. Воїн загинув у вересні 2022-го, звільняючи Куп‘янськ.

«Коли прийшла ця звістка про Влада, скажу, що було дуже важко. На початку війни він прийшов до школи і кожному з учителів подарував указку. Це була наша остання зустріч», - згадує в.о. директора гімназії Сергій Федоров.

 

Великим мрійником і людиною щирої душі - таким запам‘ятали хлопця вчителі.

 

«Пам‘ятаю його з 5-го класу: височенького на зріст, білявенького, з блакитними очима. Коли я запитала, він підняв руку, встав і дуже чемно відповів. Моя перша думка  була: який ввічливий, обізнаний і розумний хлопчик. Таким він для мене і залишився», - витирає сльози класна керівниця Вікторія Кизименко.

 

Влад  – вже другий учень із її випуску 2012 року, який загинув на цій страшній війні.

 

«Він дуже поспішав жити. Рано закохався, одружився, народив дитину, пішов служити. Восени 22 року його контракт мав закінчитися, але почалася війна. Влад мене заспокоював: «Не хвилюйтесь, у нас безпечно, ми виїхали, постріляли і знову в ліс заховалися». Він був командиром мінометного підрозділу. Але ворожий дрон їх таки наздогнав. Із розрахунку загинули усі троє», - плаче вчителька.

 

Побратими Влада надіслали їй фото з місця загибелі командира. Тепер там височіє пам‘ятний хрест.  Є у пані Вікторії мета - знайти це місце після війни і вклонитися світлій пам‘яті улюбленого учня.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: