Веселі та кмітливі: у Кривому Розі відбулися півфінальні ігри відкритого Кубку КВК

ЦІКАВО
26.03.19 - 15:53 570

Путівку до фіналу КВК розіграли між собою місцеві команди та гості з Херсонщини.

Культурна еволюція — такий тематичний півфінальний іспит обрали для себе на порозі вирішальної гри учасники відкритого криворізького Кубку КВК-2019. Гострі жарти та свіжа порція гумору не змусили на себе чекати вже від першого конкурсу. Організаторами Кубку виступила Громадська організація «КВК-48».

 

«Глядачі побачать привітання, розминку — це для багатьох команд улюблені конкурси. Далі буде музичний СТЕМ, де команди зможуть проявити свою акторську майстерність та музичний талант», — розповів голова ГО «КВК-48» Олег Коновалов.

 

 

Уже не перший рік молодіжний проект КВК підтримує міський департамент у справах сім’ї, молоді та спорту. Успіху командам побажала головний спеціаліст департаменту Юлія Байда.

 

«Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту завжди радо підтримує всі творчі ініціативи молоді, яка створює багато творчих, інтелектуальних, патріотичних конкурсів. У грі бажаю всім успіху та гарного настрою».

 

 

Давні друзі криворізького Кубку — команди з Херсонщини «Хом’як» та «Рука в синиці» вже активно штурмують Всеукраїнську шкільну та Київську студентську ліги сміху. У криворізькому півфіналі гравці посіли перше та четверте місця відповідно. Друге та третє місце дісталося криворіжцям. Це команди «Дяді» та «Збірна Північного ГЗК».

 

 

За рішенням журі, всі команди пройшли до фіналу. Боротьба за Кубок продовжиться в травні.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: