Весну не спинити! У Дніпрі зацвітають білосніжні магнолії

ЦІКАВО
04.04.19 - 16:17

У сквері Героїв у Дніпрі в перші дні квітня почали розцвітати білі магнолії, - повідомляють обласні ЗМІ. - На деревах вже з`явилися перші білосніжні бутони квітів. 

Найближчими днями біла магнолія розквітне повністю. Бутони деревця ще закриті, але довкола них витає неймовірний аромат. 

 

Відвідувачі парку милуються тендітними квітами та роблять фото на згадку.

Торік квітки цієї унікальної рослини розпустилися на тиждень-два пізніше, - згадують дніпряни.

 

Магнолія - великий рід рослин родини магнолієвих, містить близько 210 видів, названий іменем французького ботаніка П'єра Маньоля.

Магнолії з’явилися близько 140 млн. років тому. Вони є одними з найдревніших квіткових рослин. Їхні залишки знаходять ще в середньокрейдових відкладах. 

Є магнолії кущові, які за багато років ледве переростають людський зріст, а є такі, які можуть сягати кілька метрів заввишки. 
 

Найпоширеніші кольори - темнорожеві, рожеві з білим, ванільно-жовті та білі. В Україні росте декілька видів: рожева магнолія Суланжа, біла магнолія Кобус та фіолетова магнолія Ленне. 

Особливості їхнього цвітіння цікаві тим, що після зими на безлистих гілках спершу з'являються квіти. І коли за тиждень квіти відцвітають, лише тоді гілки магнолій вкриваються свіжим зеленим листям. Так само, до речі, цвіте й сакура.

 

 

 

Фото Дніпроград.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: