Весняні канікули скоротять - з 26 по 29 березня. Криворізькі освітяни вирішували нагальні завдання

ОСВІТА
20.02.20 - 17:07

Сьогодні, 20 лютого, всі криворізькі навчальні середньоосвітні заклади після тривалого карантину приступили до занять.

У Криворізькій гімназії №95 освітяни зібралися на нараду, де обговорили напрями розвитку освіти міста на 2020-й та питання безпеки освітнього середовища.

 

"Піднімали два блоки питань. Перше - фінансування закладів освіти та реформування, тому що ми ідемо зараз на реформу мережі закладів освіти. Це є актуальним як для керівників закладів, так і для батьків. Друге питання – це запобігання і протидія булінгу в закладах освіти. Ми запросили спеціалістів з надання первинної правової допомоги", - прокоментувала Тетяна Кріпак, начальник міського департаменту освіти і науки.

 

"Розглядаємо і аналізуємо формат приведення у відповідність до вимог чинного законодавства нашої мережі закладів. Вона складається зі 146 закладів загальної середньої освіти. Нам необхідно привести їх у відповідність до нової типології закладів: початкова школа, гімназія і ліцей", - пояснила Вікторія Полякова, головний спеціаліст міського департаменту освіти і науки.

 

На часі - питання правової обізнаності педагогів. 

"Говорили про права людини у шкільному процесі, формування емпатії, толерантності, покращення комунікації. Директор має бути не просто адміністратором або керівником, а має стати лідером у цьому процесі. І тільки спільними зусиллями і школи, громадськості, батьків і дітей можна створити безпечний освітній простір", - резювала Наталя Кожем’яка, заступник начальника відділу правопросвітництва Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Обговорили на нараді й питання запровадження «Картки криворіжця», організації весняних канікул, роботи додаткових спортивних гуртків і музеїв закладів освіти.

 

Двотижневий карантин у криворізьких школах, який запровадили через високий рівень захворюваності дітей,вніс свої корективи у навчальний процес. 

 

"Директорам рекомендували розглянути можливість скоротити тривалість весняних канікул, щоб повністю вичитати програму для дітей. Не з 23 по 29 березня, а з 26 по 29 березня", - прокоментувала нашим журналістам Тетяна Кріпак.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»