Весняні підсумки. Криворізькі "Регбісти" знищили 246 росіян, бронетехніку та склади

"Регбісти" підбили підсумки і оприлюднили результати своєї роботи на околицях Роботиного: ліквідували 246 російських військових, знищили 5 одиниць броньованої техніки, 3 автомобілі, 13 радіоелектронних засобів, склад пально-мастильних матеріалів, пункт управління БПЛА та пункт радіозв'язку тощо.
"Показники могли б бути удвічі чи втричі кращими, але наразі підрозділ у процесі переформатування. Далі буде…", - написали дронарі і оголосили збір на FPV-дрони.
На цьому відео - робота FPV-групи "Регбісти".

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Три найвищих нагороди завоювали криворізькі танцівники з ансамблю "Унісон"
Криворізькі вандали палять біотуалети, встановлені біля модульних укриттів
11 золотих медалей отримали криворізькі освітяни на престижному педагогічному форумі