Весняні підсумки. Криворізькі "Регбісти" знищили 246 росіян, бронетехніку та склади

ВІЙСЬКОВІ
02.06.24 - 14:12

Криворізькі оператори FPV-дронів із підрозділу "Регбісти" 129-ї бригади ТРО гарно насмажили за цю весну ворожої техніки. Працювали наші хлопці на Запорізькому напрямку.  

"Регбісти" підбили підсумки і оприлюднили результати своєї роботи на околицях Роботиного: ліквідували 246 російських військових, знищили 5 одиниць броньованої техніки, 3 автомобілі, 13 радіоелектронних засобів, склад пально-мастильних матеріалів, пункт управління БПЛА та пункт радіозв'язку тощо. 

 

"Показники могли б бути удвічі чи втричі кращими, але наразі підрозділ у процесі переформатування. Далі буде…", - написали дронарі і оголосили збір на FPV-дрони.

 

На цьому відео - робота FPV-групи "Регбісти".

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: