Ветерани АТО ініціюють у Кривому Розі патріотичну акцію "Прийди на вибори – захисти Україну!"

СОЦІУМ
26.03.19 - 21:00

Вибори Президента в Україні відбудуться напередодні старту весняного призову.

Криворізькі ветерани АТО ініціюють патріотичну акцію під гаслом «Прийди на вибори - захисти Україну!" - повідомляє видання Фокус.

 

У день голосування представники організації ветеранів АТО планують поспілкуватися з молоддю просто на виборчих дільницях. Кажуть: багато молодих людей намагаються уникнути служби, бо не обізнані з реаліями української армії. Молодь, що прийде 31 березня на вибори, зможе поспілкуватися з ветеранами і навіть записатися до лав Збройних сил, кажуть ініціатори акції.

 

Представник організації ветеранів АТО, головний сержант розвідроти 53-ї бригади Володимир Альошкін каже: «У наш важкий час ми повинні допомагати своїй країні. Зараз ситуацію розгойдують не тільки з Кремля, а й всередині України. Багато ветеранів АТО і ООС хочуть допомогти нашій державі, нашим військкоматам, тому що вони не справляються. Багато хлопців, яких призивають на строкову службу, не володіють повною інформацією. Починають ховатися, не хочуть виконувати свій чоловічий обов'язок. Ми хочемо своїми справами, вчинками допомогти військкоматам забезпечити відсоток молоді за призовом у ЗСУ".

 

Цього року весняний призов триватиме три місяці. Про це йдеться в наказі Президента України. Призовна кампанія триватиме до 30 червня, у зв'язку з проблемами при організації набору під час попередніх кампаній. Чимало призовників ухиляються від служби, тож військкомати планують цієї весни залучити до Збройних Сил України кілька десятків тисяч новобранців.

 

«Ми переконані, що на вибори президента прийде багато патріотично налаштованої молоді, - зауважує Володимир Альошкін. - У них біля виборчих дільниць буде можливість поспілкуватися з ветеранами АТО, ветеранами ООС. Ми розповімо, як служили, як все це відбувалося. І у них буде можливість залишити свої дані для військкоматів для проходження строкової служби. Найближчим часом ми відпрацюємо всі процедурні питання з військкоматами. І зі своїми побратимами, з молоддю ми надамо реальну допомогу Україні!"

 

Нагадаємо, відповідно до закону, всі чоловіки у віці від 20 до 27 років, які визнані придатними до стройової підготовки і не мають підстав для відстрочки або звільнення від армії, зобов'язані пройти службу в Збройних Силах України. Призовники без вищої освіти мають відслужити півтора року, а зі ступенем спеціаліста або магістра - один рік. Представник військкомату вручає повістку, а призовник, який її отримав, зобов'язаний розписатися. Потім він повинен прийти в зазначений час до військового комісаріату за місцем проживання, пройти там медкомісію, яка і вирішить - придатний він до служби чи ні.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: