Від 17 до 34 тисяч штрафу! Криворізькі правоохоронці склали 110 адмінпротоколів

АКТУАЛЬНО
09.04.20 - 12:21

У Кривому Розі поліція продовжує профілактичну роботу з населенням та нагадує, що за порушення карантинних обмежень передбачена адміністративна відповідальність, - Криворізький відділ поліції.

Окрему увагу правоохоронці приділяють особам, які зобов’язані перебувати на самоізоляції. Це стосується тих громадян, котрі нещодавно повернулися з-за кордону чи контактували з хворими на COVID-19.

 

Поліцейські спілкуються з ними телефоном, роз’яснюють необхідність дотримання режиму самоізоляції, а також проводять вибіркові перевірки, навідуючись до них додому.

 

Так, 8-го квітня співробітники Довгинцівського відділення поліції склали адмінпротокол за порушення місцевим мешканцем режиму самоізоляції.

 

Всього з початку карантинних заходів у Кривому Розі правоохоронці склали 110 адміністративних протоколів. Протоколи направили до суду для прийняття законного рішення.

 

Нагадаємо, на початку дії карантину Верховна Рада прийняла закон про штрафи та адміністративну відповідальність за недотримання умов обмежень. Порушники можуть отримати штраф від 17-ти до 34-х тисяч гривень.

 

Фото Криворізького відділу поліції.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: