Від Києва - до Сімферополя. Українці створюють в інтернеті віртуальний Ланцюг соборності

СОЦІУМ
21.01.21 - 14:28

Завтра відзначатимемо велике свято - День соборності України. Цей день символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої держави. Оскільки традиційний живий ланцюг соборності за карантинних обмежень став неможливим, українцям пропонують створити віртуальний.

 

Станьте у перший в історії віртуальний ланцюг єдності між Києвом та Сімферополем, - закликають організатори заходу. - Покажіть, що ніхто і ніколи не зможе розділити єдиний український народ.
 

Для цього слід авторизуватися на сайті “Ланцюг Соборності” за допомогою соцмереж або пошти, і ваша аватарка з’явиться серед тисяч аватарок інших учасників, які мають метр за метром вишикуватись аж на 1058 кілометрів маршруту.
 

Ланцюг 5 разів символічно перетне Дніпро: на мосту Патона, де традиційно будували живий ланцюг єдності кияни, біля Черкас, Кременчука, у Дніпрі та Запоріжжі.

 

"І хоч через COVID-19 ми не зможемо традиційно взяти одне одного за руки, але для єдності немає обмежень і відстань не має значення. Значення має лише наше прагнення бути разом – в одній соборній Україні», - вважають учасники ланцюга.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: