Від початку року на кір захворіли 119 мешканців Кривого Рогу

ЗДОРОВ'Я
23.04.19 - 15:03

Від початку року в нашому місті на кір захворіли 119 криворіжців. А це 25% від загальної кількості по Дніпропетровській області. Більше половини з них – це дорослі пацієнти.

Лікарі вкотре закликають не ігнорувати щеплення. Тим більше, що Кривий Ріг повністю забезпечений імунопрепаратами. В арсеналі медичної служби – більше 12 тисяч вакцин КПК проти кору і краснухи. А також – понад 40 тисяч препаратів АДСМ, які необхідні для вакцинації дорослих. Роблять її безкоштовно. На прес-конференції у міському Центрі здоров'я порушили тему співпраці сімейного лікаря та батьків. Такий прямий контакт вже дав певні результати для розуміння того, що дитина має бути щеплена.

 

«Багато пацієнтів обрали свого лікаря і саме він відповідає за цей процес. Тепер батьки повинні вирішувати питання вакцинації разом з ним», – зазначила Анастасія Кузнєцова, в.о.головного лікаря ЦПМСД №5.

 

Серед тем для обговорення медичних фахівців – фактори сприяння епідеміологічному розповсюдженю кору.

 

«Це – зменшення циклічності, також знизився колективний імунітет у дітей і дорослих через те, що не було своєчасного забезпечення імунопрепаратами. Є багато таких, що відмовились – дітей і дорослих» , – каже Раїса Тітова, лікар ЦПМСД №5.

 

Медики попереджають, що можуть повернутися дифтерія, правець і коклюш. Це може статися, якщо не робити зараз обов'язкові щеплення і нехтувати порадами лікарів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: