Відбувся шостий обмін полоненими: додому повертаються 19 українців, - Верещук

«Сьогодні ми повертаємо додому 19 людей, з яких 10 військових (включаючи 2 офіцерів) та 9 цивільних. Цього разу серед звільнених є поранені, і це дуже важливо. Адже тепер вони зможуть отримати повноцінне лікування та пройти курс реабілітації», – написала Верещук.
Міністерка наголосила, що цього разу серед звільнених є поранені, тепер вони зможуть отримати повноцінне лікування та пройти курс реабілітації.
“Принагідно дякую Президенту Зеленському за постійну особисту залученість до процесу обміну полоненими”, – зазначила Ірина Верещук.
Нагадаємо, 19 квітня Україні вдалося повернути 60 військовослужбовців, 10 із яких – офіцери, і 16 цивільних.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Ветеранські проєкти Кривого Рогу масштабуватимуть на всю Україну
В Україну повернулися 870 тисяч біженців: щодня повертаються по 30 тисяч людей
З Бахмутом у серці. Кривий Ріг: робоча зустріч з питань роботи хабів для переселенців